V umění masáže jsem našla sama sebe. Pomáhat někomu na cestě ke zdraví a relaxaci mne nevýslovně těší. Každý jsme jiný a máme jiná přání a potřeby, ale co nás všechny spojuje, je potřeba harmonie, klidu, zdraví a lásky.

Masáže jsou úžasným prostředkem, jak pomoci či ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a předcházet bolestem. Správně provedená masáž nemá jen léčivé účinky na fyzickou schránku člověka, nýbrž pozitivně působí i na jeho psychiku. Cílem mých masáží tedy není jen řešení jednotlivých fyzických potíží, ale celková harmonizace těla, duše a mysli. Jedná se spíše o terapii, po které byste měli odcházet celkově odpočnuti, zbaveni stresu a příjemně zrelaxováni. Z toho důvodu je nedílnou součástí každé takové masáže jemná práce s Vaší energií. Při jakémkoliv kontaktu mezi lidmi dochází k přelévání energie a podstatou mnou provedené masáže je pozitivní působení na Vaše energetické pole.

Martina Válková

Manuální lifting obličeje

je velmi jemná manuální metoda vyhlazování obličeje. Je šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Tuto masáž si zamilujete z důvodu okamžitě viditelných účinků. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže tak dochází k regeneraci elastických a vazivových struktur, k urychlení metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Výsledkem je mladší a příjemnější vzhled a zároveň dochází k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Již po prvním ošetření dochází k vyhlazení vrásek a pleť se zregeneruje. Jedná se o revoluční neoperační ošetření, které výrazně zpomaluje proces stárnutí. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází zcela s novou tváří. Účinek masáže je trvalý pokud se provádí pravidelně.

Doporučuje se 10 ošetření, v intervalu 1-2 x týdně.
Dále pak udržovací ošetření jednou za měsíc.

Cena
1 ošetření - 45 minut - 500 Kč
Omlazující kúra - 10 ošetření -  4500 Kč
Dárkový poukaz

seznam masáží:

  • Klasická rekondiční masáž

  • Indická masáž hlavy

  • Havajská masáž LOMI LOMI

  • Masáž lávovými kameny

  • Dotyk ráje

  • Baňkování

Náramky z minerálních kamenů, ruční práce, každý je originál.

KLASICKÁ REKONDIČNÍ MASÁŽ

Odstraňuje únavu a bolesti svalového napětí, zmírňuje bolesti kloubů a hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňuje psychické stresy, zlepšuje duševní pohodu, celkově regeneruje organismus. Cílem masáže je harmonizace těla a duše člověka. Masáž je speciální procedura, která je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti, nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze.

Záda + šíje 400 Kč 30min.
Záda + šíje 550 Kč 45min.
Nohy 550 Kč 45min.
Ruce 400 Kč 30min.
Celé tělo  700 Kč 60min.

Breussova masáž 

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře (speciální pomalé hmaty vedoucí přímo po páteři). Speciálními masážními hmaty za použití třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se hromadí na drsné straně papíru.
Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené ploténky, opotřebované ploténky, pouze zdegenerované, které se masáží obnoví Breussova masáž je ideálním doplňkem Dornovy metody Masáž je možno libovolně opakovat.

550 Kč masáž 40min.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY 

Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Masáž pomáhá odčerpávat pryč toxiny, které se hromadí v kůži a svalech.

šíje+krk+hlava 550 Kč 40min.

Masáž lávovými kameny

je výbornou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Jedná se o luxusní masáž, která je obohacená o přírodní oleje, což umožňuje kamenům lépe klouzat a zároveň zjemňují a dodávají elasticitu pokožce. V této masáži se spojují znalosti z tradiční čínské medicíny (energie Chi), blahodary vulkánských kamenů a techniku havajské masáže. Zahřeje se celé tělo, uvolní svaly, probudí krevní oběh, zlepší se průtok energie v drahách, navrátí se Vám pocit sebevědomí a krásy... Budete se cítit nádherně, je to jedna z nejpříjemnějších masáží. Léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává v těle. Teplo cítíte i několik dnů po masáži a proto vřele doporučuji dopřát si masáž v chladných dnech.

Celé tělo 750 Kč 60min.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Havajská masáž Lomi Lomi ( milující ruce) patří mezi velmi příjemné a vyhledávané způsoby relaxace. Její původ, je na havajských ostrovech. Je založena na plynulých a rytmických pohybech maséra, které mají základ v havajském tanci. V havajské masáži se celé tělo masíruje nejen dlaní a prsty, ale hlavně celým předloktím. Používají se vysoce kvalitní bio kokosové oleje. Je vynikající relaxace, harmonizuje psychiku, odstraňuje svalové napětí, podporuje krevní oběh, má blahodárný vliv na pokožku díky špičkovým olejům a pomáhá detoxikovat organismus.

Celé tělo 700 Kč 60min.

Baňkování 

je metoda stará několik tisíc let. Dokáže účinně odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu, zároveň příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Baňka se přisaje na kůži, to způsobí prohřátí a uvolnění organismu. Dojde k urychlení krevního oběhu a tělo začne vylučovat škodliviny. Odstraňuje blokády a ztuhlosti svalů, zmírňuje bolesti a degenerativní onemocnění kloubů, detoxikuje organismus, povzbuzuje lymfatický systém, odstraňuje problémy se zažíváním a působí proti zánětům.

baňky + masáž 550 Kč 40min.

Dotyk ráje

Luxusní masáž celého těla. Zažijete s ní havajské dotyky, teplo lávových kamenů , indické pohlazení a pocítíte uvolnění těla, blaho a odpočinek. Nechte si rozproudit energii po celém těle a zkrátka si dopřejte Dotyk ráje.

Celé tělo 1000 Kč 90min.
Celé tělo 1400 Kč 120min.

Dárkový balíček

Dárkový balíček je cenově zvýhodněný balíček masáží, které můžete dopřát svým blízkým jako dárek.

Obsahuje:
Lávové kameny – 60 minut
Havajská Masáž – 60 minut
Manuální lifting obličeje – 45 minut
Masáž zad a šíje – 45 minut
Breusova masáž – 40 minut
Cena balíčku 2700 Kč

TOP